Sport

Lëndimi i Lautaros konfirmohet nga menaxheri i tij

 

Alejandro Camano, menaxheri i sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, ka konfirmuar se klienti i tij është duke vuajtur nga një lëndim.

Lautaro aktualisht është në Katar me Argjentinën por nuk ka luajtur në dy ndeshjet e fundit dhe nuk pritet të luajë as ndaj Holandës në çerekfinale.