Sport

Ronaldo refuzon të stërvitet me rezervistët

Foto: AP
 

Cristiano Ronaldo u inkuadrua nga banka e rezervistëve në fushë në ndeshjen që Portugalia e fitoi 6:1 kundër Zvicrës të martën mbrëma në 1/8 e finales të Kupës së Botës.

Por, Ronaldo të mërkurën ka refuzuar të stërvitet me rezervistët dhe ka qëndruar me njëmbëdhjetë lojtarët titullarë në palestër. Kështu ka raportuar të mërkurën gazeta e madhe spanjolle “Marca”.