Sport

Barella nuk po e shikon fare Botërorin

 

Nicolo Barella ende është i mërzitur që Italia nuk është kualifikuar në Katar dhe se nuk e ka parë asnjë ndeshje të Botërorit.

“Nuk po e shikoj Botërorin sepse ende nuk e di se çfarë po ndiej”, ka thënë Barella të premten, në intervistën dhënë për “Gazzetta dello Sport”.