Sport

Messi: Nuk dua të flas për gjyqtarin pasi dënohem, njerëzit e panë çka ndodhi

Foto: AP
 

Superylli argjentinas, Lionel Messi është ndarë shumë i pakënaqur me mënyrën se si gjyqtari spanjoll Mateu Lahoz ka drejtuar ndeshjen me Holandën.

Lahoz ka ndarë 16 kartonë të verdhë dhe një të kuq, sipas të dhënave zyrtare.