Sport

Një pikë për Ismajlin e Bajramin

 

Ardian Ismajli dhe Nedim Bajrami që luajtën në ndeshjen e së mërkurës mbrëma për Empolin, kanë marrë një pikë në udhëtim tek Udinese.

Ismajli ishte titullar dhe e kompletoi ndeshjen, kurse Bajrami u inkuadrua në minutën e 71-të për Empolin që barazoi 1:1.