Sport

Bajrami e Vojvoda marrin nga një pikë

 

Empoli dhe Torino kanë marrë nga një pikë në kuadër të xhiros së 20-të të elitës së futbollit italian, Serie A.

Ndeshja e të shtunës përfundoi me rezultatin 2:2.