Sport

Asllani me Milanin e humbin derbin e qytetit

 

Milani dhe Interi në konkurrencën e femrave janë takuar mes vete në konkurrencën e femrave, në elitën e futbollit të Italisë.

Dhe fitues dolën futbollistet e Interit që fituan thellë me rezultatin 4:1.