Sport

Dështon transferimi i Iscos tek Union Berlini

 

Isco nuk do t’i bashkohet Union Berlinit. Marrëveshja në mes lojtarit dhe klubit gjerman ka dështuar. Kështu ka raportuar “Bild” të martën, ndonëse Isco kishte kaluar testet mjekësore.

“Gjatë bisedimeve, ne duhej të kuptonim se partneri ynë negociues nuk ishte më i gatshëm të lëvizte brenda kornizës së diskutuar fillimisht”, ka thënë përfaqësuesi i Iscos për “Bild”.