Sport

Bashkimi pritet ta humbë me rezultat zyrtar ndeshjen e BIBL-it

 

Skuadra e Bashkimit pritet ta humbë me rezultat zyrtar ndeshjen kundër ekipit nga Mali i Zi, Milenijum Kodio në kuadër të Ligës së Ballkanike.

Dueli mes Milenijumit dhe Bashkimit është dashur të luhet të martën prej orës 17:00, por ekipi nga Prizreni nuk ka udhëtuar për shkak të problemeve shëndetësore të disa lojtarëve.