Sport

Januzaj do të mbetet te Sevilla

 

Adnan Januzaj nuk do të largohet nga Sevilla. Kështu bëjnë të ditur të paktën mediat në Holandë.

Interesim për Januzajn kanë shfaqur PSV Eindhoveni dhe Valencia. Në Holandë, bëhet se ditur se menaxheri i Januzajt ka konfirmuar se futbollisti belg do të qëndrojë te Sevilla të paktën deri në fund të sezonit aktual.