Sport

Nottinghami zyrtarizon Shelveyn

Jonjo Shelvey
 

Nottingham Foresti ka njoftuar për transferimin e mesfushorit Jonjo Shelvey nga Newcastle United.

Klubi i Premier Leagues së Anglisë ka njoftuar se Shelvey ka firmosur kontratë deri në verën e vitit 2025 dhe ai do të veshë fanellën me numër 6.