Sport

Bajrami: Sassuolo ishte zgjedhja e duhur

 

Futbollisti i ri i Sassuolos, Nedim Bajrami, ka deklaruar se është shumë i lumtur që i është bashkuar skuadrës së re.

Bajrami nga Empoli u transferua te Sassuolo, dhe ka vlerësuar se ka bërë zgjedhjen e duhur për karrierën e tij.