Sport

Anulohet ndeshja Prishtina - Dukagjini

 

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dukagjinit në kuadër të 1/8 së finales të Kupës së Kosovës në futboll, nuk u zhvillua.

Kjo ndeshje u anulua për shkak te kushteve atmosferike, saktësisht fushës së ngrirë në stadiumin "Sami Kelmendi" në Lipjan.