Sport

Unitedi barazon me Leedsin në ndeshjen e mbetur

 

Manchester Unitedi nuk e ka shfrytëzuar ndeshjen e mbetur të xhiros së tetë dhe ka marrë vetëm një barazim me skuadrën e Leeds Unitedit.

Unitedi dhe Leedsi të mërkurën në “Old Trafford” barazuan me rezultatin 2:2, falë rikthimit të “djajve të kuq” në rezultat.