Sport

Ibrahomoviq: Jam ende Zoti, jam ende numri një

 

Zlatan Ibrahimoviq ka ngulur këmbë se ai është “ende Zot” dhe “ende numri një” teksa përgatitet të kthehet në fushë pas një pushimi të gjatë shkaku i lëndimit.

Ibrahimoviq pritet të kthehet në fushë në ndeshjen që Milani e luan të premten ndaj Torinos nga ora 20:45.