Sport

Haalandi lëndohet para udhëtimit tek Arsenali

Erling Haaland - Manchester City - rekorde dhe gola
 

Erling Haaland u zëvendësua në pjesën e parë në ndeshjen që Manchester City e fitoi ndaj Aston Villas, të dielën.

Haalandi u zëvendësua për shkak të telasheve në kofshë.