Sport

Xhaka titullar në formacionin e Zvicrës

 

Granit Xhaka është kapiten dhe titullar në formacionin e Zvicrës në duelin e parë kundër Bjellorusisë.

Kjo ndeshje do të luhet në stadiumin Karagjorgje në Novi Sad të Serbisë pa praninë e shikuesve.