Sport

Dawson flet për portierin Muriq

 

Burnley, Sheffield Unitedi dhe Lutoni janë skuadrat që kanë siguruar inkuadrimin në Premier League për edicionin tjetër.

Ish-kapiteni dhe ambasadori i klubit të Tottenhamit, Michael Dawson, ka folur për inkuadrimin e tyre, e në veçanti për Burnleyn dhe portierin Arijanet Muriq.