Sport

Haalandi nuk është i shqetësuar para ndeshjes finale

 

Erling Haaland ka thënë se nuk është i shqetësuar për formën e tij para ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja finale e Championsit mes Cityt dhe Interit zhvillohet në Stamboll në orën 21:00.