Sport

Bajrami: Goli më i bukur në karrierë

 

Nedim Bajrami ka shënuar supergol për barazimin 1:1 të Shqipërisë me Çekinë.

“Goli më i bukur në karrierën time dhe jam i lumtur që i ndihmova skuadrës. Duhet të vazhdojmë kështu, kemi ndeshjen të dielën dhe duhet të lëmë shpirtin në fushë. Kemi shumë kualitet, por duhet të shfrytëzojmë rastet që kemi. Tani duhet të përmirësojmë atë që kemi bërë keq”, ka thënë ai pas takimit.