Sport

Hamburgu i “frikësohet” formës së Muslijës

 

Hamburgu dhe Paderborni do të luajnë të shtunën nga ora 13:00 në kuadër të xhiros së 16-të të Bundesliga 2.

Do të jetë ballafaqim i dy skuadrave me dy prej sulmeve më të mira.