Sport

Gatti sërish “heroi” i Juventusit

 

Federico Gatti ka shënuar golin e vetëm të derbit mes Juventusit dhe Napoli të premten mbrëma.

Në shtëpi, Juventusi triumfoi 1:0 ndaj Napolit.