Sport

Besa zyrtarizon trajnerin e ri

Klubi i futbollit Besa ka emëruar sot për kryetrajner Astrit Imamin, një ditë pas dorëheqjes së Gani Sejdiut.

Ndihmës të Imamit janë zgjedhur Haxhi Zeka dhe Ilir Nallbani.