Sport

Messi nuk e do Coutinhon te Barça

 

Dëshira e Neymarit që të shohë Philippe Coutinhon te Barcelona është kundërshtuar nga ylli i klubit Lionel Messi.

Sipas “Diairo Gol”, Messi frikësohet se Coutinho mund të sjellë probleme në repartin ofensiv të ekipit dhe në bashkëpunimin e tij me Luis Suarezin.