Tech

Samsung Galaxy S10 në tre versione

 

Samsung planifikon deri në fillim të vitit të ardhshëm të paraqesë modele të reja të telefonave nga seria Galaxy S.

Ndryshe nga modelet aktuale S9 dhe S9, S10 + do të ketë tri versione të ndryshme, dy prej të cilave  do të kenë ekran të lakuar dhe një me ekran të sheshtë, transmeton KosovaPress.