Tech

Kështu do të duket Samsung Galaxy S10+

 

Që nga Konferenca e Zhvilluesve e Samsungut, në internet kanë qarkulluar shumë lajme e spekulime në lidhje me atë se si do të duket dyshja e re Galaxy S10.

Sot, një set fotografish (jozyrtare) në një video është publikuar duke zbuluar se si do të duket Galaxy S10+, shkruan neowin, transmeton Koha.net. Fotografitë i kanë publikuar OnLeaks dhe 91Mobiles.