Tech

Samsung Galaxy A50 vjen me bateri dhe kamerë të fuqishme

 

Telefoni i ri i Samsungut, Galaxy A50 pritet të ketë një bateri 4 mijë mAh dhe kamerën kryesore me 24 megapixel.

Pajisja e re e Samsungut do të ketë procesorin Exynos 7 9610 Cortex-A73. Telefoni posedon 4 gigabajt RAM dhe memorie të brendshme 64 ose 128 GB.