Tech

Facebooku bën bashkë Instagramin, Messengerin dhe WhatsAppin

Foto: Daily Mail
 

Rrjeti më i madh në botë social, Facebook, është duke planifikuar që t’i bashkojë funksionet për bisedë të Instagramit, Messengerit dhe WhatsAppit në një shërbim, raporton New York Times, transmeton Koha.net.

Ky vendim shokues nënkupton që të gjitha pronat e rrjetit social Facebook do të integrohen për herë të parë.