Tech

Samsungu prezanton tre modele Galaxy S10

Foto: Reuters
 

Samsung prezanton tre pajisjet e tij më të fundit, mes të cilave Galaxy S10, linja më e re e smartfonëve Premium, i shumëprituri dhe i shumëpërfoluri Galaxy Fold dhe tre aksesorët më të rinj të Samsung për një jetë sa më të balancuar dhe plot konektivitet: Ora Galaxy Watch Active, Galaxy Fit dhe kufjet Galaxy Buds Wireless.

Samsung rrit standardin me Galaxy S10: Më shumë ekran, kamera dhe zgjedhje