Tech

Samsung Galaxy Note 10 do të ketë katër kamera

Foto: Samsung Galaxy A9 / Ubergizmo
 

Në MWC 2019 (Kongresin Botëror për Celularë), gjiganti i teknologjisë Samsung prezantoi smartfonin Galaxy S10 5G në të cilin njëra nga ndryshimet më kryesore mes versionit 5G dhe modele tjera Galaxy S10, është se do të ketë katër kamera në pjesën e pasme.

Kjo nuk është hera e parë që Samsungu përdorë katër kamera në pjesën e pasme. Këtë nder më herët e pati Samsung Galaxy A9, shkruan ubergizmo.