Tech

Lansohet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) me lapsin S Pen

 

Para gjashtë javësh, Samsung ka zbuluar tabletin Galaxy Tab A 10.1 (2019) – një tablet zëvendësues për ata që nuk kanë mundësi ta blejnë Tab S5e.

Tani, ka arritur një model i ri më kompakt, një me ekran 8-inç dhe ofron mbështetje për lapsin S Pen (diçka që madje as S5e nuk e ka).