Tech

Sony prezanton vetëm logon e PS5-shit dhe zbulon se kur do ta lansojë

Foto: CNET
 

Pas një pritjeje të gjatë, gjiganti japonez i teknologjisë Sony, përsëri nuk e ka prezantuar konzolën e re PlayStation 5.

Në vend të kësaj, ai ka prezantuar vetëm logon e PS5-shit në panairin e teknologjisë CES 2020 që po mbahet në Las Vegas, SHBA, raporton cnet.