Tech

Modeli i ri i telefonave Samsung me defekte

 

Modeli i ri i telefonave Samsung, Galaxy S20 Ultraphone, i cili ka dalë në shitje muajin e kaluar duket se ka probleme teknike.

Sipas raportit të ‘’Digital Trends’’, të mërkurën disa njerëz kanë pasur probleme me ekranin dhe xhamin e kamerës të telefonave.