Tech

Samsungu lanson pajisjet e reja

 

Gjiganti teknologjik, Samsung, ka lansuar katër pajisje të reja të mërkurën, përmes një konference virtuale për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Telefoni Galaxy Note 20 ishte në mesin e pajisjeve të lansuara. Telefoni i ri vjen në dy versione, 6.7-inç me çmim fillestar prej 999.99 dollarësh dhe 6.9-inç Note 20 Ultra me çmim fillestar 1299 dollarësh.