Tech

Shfaqen specifikat kyçe të Galaxy S20 FE 5G

 

Gjiganti jug-korean i teknologjisë, Samsung, pritet të lansojë së shpejtin versionin e ri të Galaxy S20, Fan Edition. Së fundmi është spekuluar shumë për specifikat e këtij versioni të ri dhe njoftimi më i fundit nga rregullatori kinez i teknologjisë, TENAA, konfirmon specifikat kyçe të këtij modeli me rrjetin 5G.

Telefoni me numër të modelit SM-G7810 është listuar në uebfaqen e TENAA-s me ekran 6.5-inç, baterinë prej 4.500 mAh dhe mbështetje për dy SIM kartela, transmeton KOHA. Ky model i ri 5G, po ashtu, pritet të vijë me këto dimensione: 159.8 x 74.5 x 8.4 (mm), gjë që e bën të jetë mes Galaxy S20 dhe Galaxy S20+ sa i përket madhësisë.