Tech

Rrjedhin imazhet e tre modeleve të Samsung Galaxy S21

 

Publikimi më i ri sa i përket telefonit të ri të Samsungut Galaxy S21 ka të bëjë me ngjyrat dhe hapësirën memorizuese, në tre modelet e reja.

GSMArena shkruan se më i vogli prej tyre S21 ka kapacitet 128GB dhe 256GB, derisa ka ngjyrë të hirtë, të bardhë, rozë dhe vjollce.