Tech

Fotografitë nuk janë dukur kurrë më parë kaq profesionale si me Galaxy S21 Ultra

Artikull i sponsorizuar
 

Seria e telefonave inteligjentë Samsung Galaxy S njihet sigurisht si një lider në fushën e ekraneve dhe kamerave, ndaj telefoni inteligjent më i fundit Galaxy S21 Ultra ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve me aftësitë e tij të reja mbresëlënëse. Ajo që e veçon telefonin inteligjent Galaxy S21 Ultra nga pjesa tjetër është sigurisht inteligjenca artificiale (AI) më e përparuar se ndonjëherë më parë, krahasuar me çdo telefon inteligjent Galaxy.

Samsung Galaxy S21 Ultra do t'ju ofrojë një mori funksionesh inovative profesionale, të papara të tilla si Portrait Mode, aftësitë e përmirësimit të imazhit AI dhe rezolucioni i cilësisë së filmimit 8K. Bashkë me kamerat mahnitëse të gjeneratës së ardhshme ju do të shkrepni foto sikur të ishin vepra arti dhe do të shndërroni videot tuaja në xhirime e filma të vërtetë Hollivudi.