Tech

Samsungu lanson telefonin e ri të palosshëm

Foto: AP
 

Gjiganti teknologjik, Samsung, ka lansuar modelet e reja të telefonave të palosshëm – Galaxy Z Fold3 dhe Flip3.

Është më i lirë se pararendësit, por më i qëndrueshëm.