Tech

Apple përgatitet për lansimin e dhjetëra pajisjeve të reja

 

Apple pritet të lansojë disa pajisje të reja mes vjeshtës dhe fillimit të vitit 2023, sipas një raporti të Bloomberg.

Mark Gurman i Bloombergut thotë se Apple do të zbulojë katër iPhone 14, një set të ri iPad-ësh, tre orë Apple, disa Mac M2/M3, kufje AirPods Pro, një HomePod dhe një model të ri Apple TV.