Tech

Publikohen versionet e Samsung Galaxy Z Flip4

 

Ngjarja e madhe e Samsungut po afrohet. Më 10 gusht do të shpalosen telefonat e rinj, Galaxy Z Fold4 dhe Z Flip4, për të cilin tashmë kanë rrjedhur pamjet në të katër llojet e ngjyrave.

Ai do të vijë në ngjyrë grafiti, rozë, vjollcë dhe të kaltër, shkruan "GSMArena".