Tech

Samsungu tallet me Applen për mungesën e inovacionit në iPhonet e rinj

 

Kompania Samsung ka publikuar një reklamë për pajisjet Galaxy S22 Ultra dhe Z Flip 4, dhe në të gjitha këto ka “tallur” edhe Applen për mungesën e inovacionit në pajisjet iPhone që prezantojnë çdo vit, shkruan TechnoNews.

Në serinë e fundit S22 Ultra, Samsung kombinoi seritë Note dhe S dhe ofroi një kombinim të një kamere 108 megapiksel. Opsioni “space zoom”, dhe pajisja vjen edhe me S Pen, dhe aktualisht është një nga pajisjet më të mira që kjo kompani ofron për përdoruesit e saj.