Tech

Një haker publikon pamjet e “Grand Theft Auto VI”

 

Më shumë se 90 video dhe imazhe nga edicioni i ardhshëm i ekskluzivitetit Grant Theft Auto janë zbuluar në internet nga një haker, thonë zhvilluesit e lojës.

Përmbajtja u postua të dielën, duke u përshkruar si një nga shkeljet më të mëdha të sigurisë së lojërave, shkruan BBC-ja të hënën.