Tech

Google zbulon pamjen e Pixel Watch

 

Google po ndryshon mënyrën se si i prezanton pajisjet e saj dhe pas prezantimit për telefonat Pixel 7 dhe Pixel 7 Pro të publikuar në maj, tani ka mbërritur edhe ora Pixel Watch, shkruan Bloomberg.

Ora inteligjente e Googles do të mbërrijë më 6 tetor dhe video e publikuar zbulon pamjen e saj nga të gjitha këndet dhe në të gjitha ngjyrat në të cilat do të jetë e disponueshme.