Tech

Si pritet të duket Samsung Galaxy S23

 

Në shkurt të 2023-s, kompania e Koresë së Jugut, Samsung, do ta lansojë versionin më të ri, Samsung Galaxy S23, raportoi “Gsmarena” të hënën.

Për këtë version, pati komente dhe dilema të shumta se si do të dukej.