Tech

Apple po përgatit lansimin e një iPhone të ri, më i shtrenjti ndonjëherë

 

Apple po eksploron mundësinë e lansimit të një telefoni iPhone 'Ultra', i cili do të ishte më i avancuar se modelet iPhone Pro dhe Pro Max, shkruan Bloomberg.

Ky model mund ta ketë premierën që në vitin 2024, së bashku me serinë e re të iPhone 16.