Tech

Kjo është videoja më e shikuar në TikTok për 2023-n

 

Sipas të dhënave të publikuara nga TikTok, videoja më e shikuar këtë vit ka 504 milionë shikime, 35.7 milionë pëlqime dhe 1.8 milionë “saves”.

Videoja në fjalë është postuar nga një përdoruese e quajtur “Nyadollie”, në të cilin ajo u tregon ndjekësve rutinën e saj të grimit teksa ka veshur një këmishë ngjyrë rozë të hapur.