Tokio 2020

Maxhera: Kemi parashikuar medalje në xhudo, por jo dy të arta

 

Redaktori i sportit në KTV, Arsim Maxhera që ka përcjellë nga afër meçet e xhudistëve të Kosovës në Lojërat Olimpike në Tokio, ka thënë se ka pritur medalje prej ekipit të trajnerit Driton Kuka, por jo edhe dy të arta.

Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova, kanë fituar medaljet e arta në Tokio.