Video

Lëkunden raportet LDK-AAK

1

Dy muaj pasi janë bërë bashkë, kanë filluar të shfaqen ndasitë mes dy prej subjekteve të koalicionit qeverisës.

Partinë e Isa Mustafës dhe atë të Ramush Haradinajt i ka përçarë procesi i dialogut me Serbinë.