Video

Dështon mbledhja e Kryesisë pas përplasjes verbale mes Gashit e Kërçelit

1
 

Një incident ndërmjet shefit të Grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, dhe Ilir Kërçelit, shef i kabinetit të kryeparlamentarit Glauk Konjufca, ka bërë që të dështojë mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, që ishte thirrur të hënën.

Konjufca tha ta ketë të pamundur që ta përshkruajë zënkën brenda sallës.