Zgjedhjet 2019

Veseli sërish premton rritjen e pensioneve, thotë se rinia s’do të largohet më masovisht

Foto: Kadri Veseli / FB
 

Kandidati i PDK-së për kryeministër, Kadri Veseli, mbrëmë vonë ka takuar banorë të Zhilivodës në Vushtrri dhe të Bardhit në Fushë Kosovë ku ka shpalosur projektin e tij qeverisës.

Ai ka thënë se PDK-ja merr përgjegjësi dhe ofron zgjidhje.